Beraber Film İzleme Uygulaması

0 314

Beraber film izleme uygulaması ile çok uzaktaki sevdiklerinizle izleyeceğiniz filmlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Çoğu insanın en büyük eğlencesi, sevdikleriyle birlikte film izlemektir. Film sevdiklerinle izlendiği zaman daha çok keyif verir. Fakat pandemiyle birlikte maalesef insanların bu istekleri biraz rafa kalkmış durumda. Yalnız teknoloji bu konuya da çözüm bularak uzaktan beraber film izleme uygulamalarını ortaya çıkardı. Bu uygulamalar sayesinde sevdiklerinizle eş zamanlı olarak film izleyebileceksiniz. Aynı zamanda uzaktan beraber film izleme uygulamaları sayesinde sevdiklerinizle sohbette edebileceksiniz. Sanki yanınızdaymış gibi onlarla filmleri tartışabileceksiniz. Beraber film izleme uygulaması

Beraber film izleme uygulaması

Beraber Film İzleme Uygulamaları Telefon

Beraber film izleme uygulamaları telefon;

  • Zoom,
  • Scener,
  • House Party,
  • Watch2getter,

Zoom

Zoom’un en önemli tarafı ekran paylaşılmasıdır. Zoom sadece cep telefonlarında değil aynı zamanda tablet ve bilgisayarlarda da kullanılmaktadır. Zoom uygulamasıyla çevrimiçi toplantılar yapılmaktadır. Fakat film ve dizi izleyenlerde uygulamayı uygulanmaktadır. Aynı şekilde uygulama üzerinden oyun oynanması da mümkündür. Özetle, uygulamanın nasıl kullanılacağı tamamen size kalmıştır. İlk olarak uygulamaya giriş yapıp daha sonrasında “New Meeting” seçeneğini tıklayınız. Buradan sohbeti başlatıp, arkadaşlarınızı da “Join” butonuna basarak sohbet için davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında sohbet açtıktan sonra film izlemeye başlayabilirsiniz.

Scener

Aynı anda film izleme Android uygulamalarından biri de Scener olduğunu söyleyebiliriz. Scener uygulamasıyla; ileri zamanlı olarak izleme partilerini düzenleyebilirsiniz. Uygulamayı ayrıca herkese açık şekilde de kullanabilirsiniz. Partilere kimlerin katılmasını istiyorsanız onlara link yollayabilirsiniz. Bu işlem davet etme olarak adlandırılabilir. Ancak Scener uygulamasının sohbet özelliğ yoktur.

Beraber film izleme uygulaması

House Party

House Party uygulamasıyla, bizzat kendinizin seçtiği kişilerle gruplarla hem sesli hem de görüntülü konuşabilirsiniz. House Party uygulamasıyla insanlar kolayca iletişim kurabilirler. Uygulama akıllı telefon, tablet ve laptoplarda çalışabiliyor. Android ve iOS cihazlarda çok rahat kullanabilirsiniz. House Party’i kullanabilmek için bilgisayar üzerinden Chrome’a eklenti indirmelisiniz. Kişi listenizi uygulamadan kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Watch2getter

Uzaktan beraber film izleme uygulamaları arasında yer alan Watch2getter ile her filmi, diziyi ve videoyu izleyebilirsiniz. Sohbet odası oluşturup arkadaşlarını davet ederek birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.