Dls 2019 Gs Yama Dosya Upload

Dls 2019 Gs Yama Dosya Upload
0 105

Dls 2019 gs yama dosya upload konusu, özellikle spor ile ilgili oyunları sevenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Dls, yani tam adı ile Dream League Soccer oyunu bir futbol oyunu olup, bu oyun hakkında oluşturulan yamalar ile istenilen futbol takımı ile futbol maçları yapılabilmektedir.

Dls 2019 gs yama ise Türkiye’nin en büyük takımlarından birisi olan Galatasaray futbol klübüne ait olan yama olmaktadır. Dls 2019 gs yama dosya ise Dls oyununda kullanılacak olan futbol takımı Galatasaray futbol takımına uygun olacak şekilde elde edilebilmektedir.  Bu nedenle pek çok Galatasaray taraftarı Dream League Soccer oyununu,  Galatasaray takımı ile oynamak için Dls 2019 gs yama dosya kullanmaktadır.

Dls 2019 Gs Yama Dosya Upload
Dls 2019 Gs Yama Dosya Upload

Dls Nedir?

Dls mobil oyunu, yani Dream League Soccer futbol maçı oyunu, dünya genelinde en çok oynanan modil oyunlardan birisi olmaktadır. Dls ile istediğin futbol takımı oluşturarak, birbirinden heyecanlı futbol maçları düzenlenmekte ve oynanmaktadır. Dls hem android, hem de iOS işletim sistemine sahip olan bütün cihazlarda ve akıllı telefonlarda ücretsiz olarak indirilebilmekte ve oynanabilmektedir.

Dls Özellikleri Nelerdir?

Dream League Soccer futbol maçı oyunu, yani Dls en iyi futbol maçı oyunlarından birisi olup, oyun kullanıcıların zevkli anlar geçirmesi için pek çok gelişmiş özelliği içeriğinde bulundurmaktadır. Buna bağlı olarak Dls özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Hayal edilen her futbol takımı oluşturulabilmektedir.
  • Kişisel olan stadyum elde edilebilmektedir.
  • Oyunda kullanılan grafikler ve animasyonlarla gerçek futbol hareketlerinin hepsi birebir aynı şekilde olmaktadır. Buna bağlı olarak oyun içeriğinde 3D vuruşlar, top hareketleri, kaleci hareketleri ve benzeri bütün detaylar yer almaktadır.
  • Futbol takımlarına futbolcu alabilmek için antlaşmalar yapılabilmektedir.
  • Oyun içerisinde kullanılmak üzere teknik direktörler alınabilmektedir.
  • Futbol maçları düzenlenebilmektedir.
  • Futbol turnuvalarına ait olunan futbol takımı ile katılmak mümkün olmaktadır.
  • Futbol takımı için özel logo ve formalar hazırlanabilmektedir.
  • Oynanan futbol maçlarında kazanılan galibiyetlere bağlı olarak puan ve hediye kazanılabilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.