Dragon City Hile

Dragon City Hile
0 183

Dragon City hile konusu, özellikle bu oyunu oynamayı sevenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi olmaktadır. Dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Dragon City, aynı zamanda bazı hileler yardımı ile daha verimli ve avantajlı olarak oynanabilmektedir.

Bu nedenle pek çok Dragon City oyuncusu bu hile yöntemlerine başvurmayı tercih etmektedir. Dragon City hile ise internet üzerinde yer alan oyun sitelerinde bulunmaktadır. Bu sitelerden indirilen hileler ise indirip, kurulduktan sonra hemen kullanılabilmektedir.

Dragon City Hile
Dragon City Hile

Dragon City Hile Nedir?

En sevilen mobil oyunlardan birisi olan Dragon City ile birbirinden şirin ejderha yetiştirilebilmektedir. Aynı zamanda bu oyunda ejderha şehirleri inşa edilebilmekte, çiftlikler kurulabilmekte ve bu çiftliklerde ejderhalar beslenmekte ve büyütülmektedir. Dragon City hile ile bu aktivitelerin hepsi daha avantajlı olarak yapılabilmektedir.

Aynı zamanda bu hileler yardımı ile pek çok ödül ve ücretli olan bazı özelliklerde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Dragon City mobil bir oyun olup, ücretsiz olarak indirilip, oynanabilmektedir. Bunun yanı sıra oyun içi satın almak ile isteğe bağlı olarak satın alımlar olmaktadır. Bu satın alınan materyallerden bazıları ise Dragon City ile ücretsiz olarak temin edilebilmektedir.

Dragon City Hile
Dragon City Hile

Dragon City Özellikleri Nelerdir?

Dragon City en popüler oyunlardan birisi olup, aynı zamanda dünya genelinde olmak üzere en çok oynanan ve indirilen oyunlardan da birisi olmaktadır. Dragon City hem android, hem de iOS işletim sistemlerine sahip olan akıllı telefonlarda ve cihazlarda oynanabilmektedir. 2013 yılından beri en çok oynanan oyunlardan birisi olan Dragon City özellikleri ise şunlar olmaktadır;

  • Sevilen oyunda ejderhalar yetiştirilebilmektedir.
  • Ejderha şehirleri kurulabilmekte ve ejderhaların büyütüleceği çiftlikler elde edilebilmektedir.
  • Özel etkinlikler sayesinde ejderhalar için çeşitli ekstra hediyeler kazanılabilmektedir.
  • Diğer oyuncuların ejderhaları ile savaşlar yapılabilmektedir.
  • PVP arenalarda olan etkinliklere katılarak sandık ödülleri alınabilmektedir.
  • Antik dünya ve gardiyan ejderha kuleleri gibi etaplarda eğlenceli vakitler geçirmek mümkün olabilmektedir.
  • Diğer ejderha sahipleri ile ittifaklar kurulabilmekte ve beraber etkinlikler yapılabilmektedir.
  • Diğer oyuncularla oyun içerisinde sohbet edilebilmekte ve oyun hakkında yardım alınabilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.