Farmville 2 hile

Farmville 2 hile
0 108

Facebook üzerinden oynanan bir oyun olan Farmville hakkında en çok sorulan sorulardan biri Farmville 2 hile nasıl yapılır sorusu olmuştur. Birinci sürüme son derece büyük bir ses getiren çiftlik oyununda, tarlaya bitki ekip biçme konusuna meraklı olan pek çok insan son derece büyük bir ilgi göstermiştir. Bu büyük ilgi doğrultusunda ilerleyen zamanlar içerisinde FarmVille 2 adı ile bu oyunun ikinci versiyonuda çıkmıştır. Farmville 2 çıkmış olsa bile Farmville 1 oyununa olan ilgi de de herhangi bir düşüş yaşanmamış olması bu oyunun ne kadar çok sevildiğinin bir göstergesidir. Hatta sırf bu oyunu oynayabilmek adına bile Facebook sayfası açan tek çok insan olduğu görülmektedir. Farmville 1 ve Farmville 2 olmak üzere iki ayrı oyun haline gelmiş olan aslında bakacak olur isek birbirinin devamı olarak seyreden bu 2 oyun içinde insanlar çeşitli hileler yapmak amacı ile bir takım araştırmalar yapma yoluna gitmiştir.

Farmville 2 hile

 Farmville 2 Nedir, Nasıl Oynanır?

Pek çok insan tarafından merak edilen Farmville 2 nedir ne değildir ya da Farmville 2 nedir, nasıl oynanır konuları çok fazla kişiyi ilgilendiren konular arasında yer alır? Öncelikle Farmville oyununun temelinden söz edecek olur isek, bir Facebook hesabı üzerinden sanal bir köy kurma oyunudur. Bu oyunda istediğiniz yerlere istediğiniz şekilde ekin ekebilirsiniz. Ancak oyunun ilk başlarında hemen her istediğinizi yapma gibi bir lüksünüz olmayacaktır. Çünkü bu oyun belirli bir coin üzerinden oynanan bir oyundur. Bu nedenle daha çok çalışarak daha çok coin biriktirmeniz söz konusu olacaktır. Bunu Facebook arkadaşlarınızdan alarak da edinebilirsiniz.

Farmville 2 hile

Farmville 2 Hile Nasıl Yapılır?

Bu oyun ile ilgili en çok sorulan sorular arasında yer alan Farmville 2 hile nasıl yapılır konusu pek çok kişinin merak ettiği bir konudur. Farmville 2 hile için bir takım uygulamalar indirebilirsiniz. Farmville 2 apk dosyası indirmek sureti ile Farmville uygulama içi satın alma fırsatlarından yararlanıp çeşitli güçlendiricileri satın alarak oyunda çok kısa sürede hızlı adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.