Gizli Twitter Hesabı Görme

0 32

Gizli Twitter hesabı görme konusunda birçok uygulama kişilerin hesabını riske atmaktadır. Twitter üzerinden gizli profil veya hesapları görüntülemenin bir yolu yoktur fakat kullanılan popüler bazı uygulamalar yer alır. Bu uygulamalarda kişilerin Twitter hesaplarına giriş yapması gerekmektedir. Twitter sosyal medya platformlarında gizli hesapları görmenizin yolları konusunda birkaç farklı uygulama bulunuyor bunlar,

Gizli Twitter Hesabı Görme

 

  • Gizli hesapları görme işleminde Postegro Twitter uygulaması sıklıkla duyulan uygulamalardan biridir. Fakat bu uygulamanın hiçbir garantisi bulunmamaktadır. Bu sebeple bu tarz uygulamaları kullanırken mutlaka sahte bir hesap ile denemenizi öneririz.
  • Twitter kapalı hesapları görmek için sahte hesaplar kullanabilirsiniz. Örnek olarak bir erkeğin profili görünmek isteniyorsa fake hesap olarak futbol ile alakalı bir hesap açabilirsiniz.
  • Hesabı doldurduktan sonraki aşamada istek gönderin, kadınlar için de yine fake hesap olarak kişilerin eğlencesine göre bir alan yapabilir ve içini doldurduktan sonra istek atabilirsiniz.

Twitter Korumalı Hesabı Görme Hilesi

Twitter genel olarak günümüzde en fazla kullanılan sosyal medya hesapları arasında yer alıyor bu sebeple güvenlik önlemleri de bir hayli yüksek olmaktadır. Twitter korumalı hesabı görme hilesi bakıldığı zaman orijinal bir hesap oluşturabilir ve fake hesap olarak kişileri takip edebilirsiniz. Çünkü bu tarz yöntemler dışında güvenlik önlemleri sebebi ile pek fazla bir uygulama bulunmamaktadır.

Gizli Twitter Hesabı Görme

Twitter üzerinde gizli bir hesap açarak ve bu hesabı iyi bir şekilde doldurarak istek atabilir, arkadaşlarınızın hesabını da kullanabilirsiniz. Takip etmeden gizli gönderileri görmek için Lili Twitter gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Fakat bu uygulamalara bakıldığı zaman Twitter her geçen gün önlemini arttırdığı ve kullanıcıların hesap gizliliğine önem verdiği için kullanımı sıkıntılı olabilmektedir.

Twitter’da Kilitli Hesap

Yüzbinlerce kişinin düzenli olarak kullandığı Twitter en fazla tercih edilen bir sosyal platformdur. Twitter üzerinde uygulanan gizli hesap özelliği ile kişiler kendi içeriklerini yabancı kişilere karşı kilitlemektedir. Twitter üzerinde kilitli hesaplara erişmek isteyen birçok kişi bulunuyor. Twitter’da kilitli hesap konusunda yapılan uygulamalar genellikle kişilerden hesap şifresi gibi bilgiler istemektedir bu sebeple kişilerin hesap tehlikeye girebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

esenyurt escort