İnstagram Bedava Hesap

0 365

İnstagram bedava hesap nasıl alınır? İnstagram sosyal medyada en yüksek etkileşime sahip platformlar arasında yer almaktadır. Burada yalnızca Facebook hesabınızı kullanarak ya da bir e posta adresine sahip olarak hesap açmak mümkündür. Ancak hesap açtığınızda yüksek takipçi sayısına ulaşmak için çok fazla aktiflik ve etkileşim gerekmektedir.

Bu sebeple kullanıcılar İnstagram’da hazır hesaplar bulmayı tercih etmektedir. Bu hesaplar geçmişte kullanılmış, belli takipçi sayısına ulaşmış ancak artık aktif olarak kullanılmayan hesaplardır. Böyle İnstagram bedava hesap örneklerini kullanıcı adı ve şifre bilgisiyle alarak sonrasında değiştirebilirsiniz. Böylece hazır halde birçok takipçiye sahip olursunuz.

İnstagram Bedava Hesap

İnstagram Fake Hesap Oluşturucu

İnstagram üzerinden birini gizlice stalklama için fake hesaba ihtiyaç duyabilirsiniz. İnstagram’da birilerini takip etmek, içeriklerine göz atmak ya da takip ettiğinizin anlaşılmaması için fake hesaplar açılmaktadır. Bunun için İnstagram fake hesap oluşturucu olarak bilinen siteleri ya da uygulamaları tercih edebilirsiniz. Böylece kolayca istediğiniz kullanıcıları takip etmek mümkün hale gelecektir.

Takipçili İnstagram Hesabı Bedava

Takipçili İnstagram hesabı bedava nasıl alınır? Günümüzde bedava İnstagram hesapları çeşitli sitelerde dağıtılmaktadır. Dağıtılan bu hesaplar çoğunlukla birilerinden çalınmış olan, uzun süredir aktif olmayan ya da satılmış hesaplar olabilmektedir. Bu tip sitelerde yapılan işlemlerde çoğunlukla hesapların kullanımına bağlı olarak sitelerde kullanıcı adı ve şifreler bulunmaktadır.

İnstagram Bedava Hesap

Bazı kullanıcılar yalnızca hazır hesaplar üzerinden bir kişiye göz atmayı tercih edebilir. İsteğe bağlı olarak hesabı değiştirerek kendi hesabı haline de getirebilmektedir. Hazır takipçili İnstagram hesabı bedava alındığında eğer kullanıcı adı ve şifre değiştirilmezse yeni kullanıcılar yine bu hesaplara erişmeye devam edebilmektedir.

Stalk Hesapları

Stalk hesapları ne işe yarar? Son dönemlerde popülerleşen stalk kavramı hızla birçok kişinin kullandığı yeni İnstagram hesaplarını doğurmuştur. Birilerini gizlice takip etmek, detaylı paylaşımlarını incelemek gibi işlemlere stalk adı verilmektedir.

Kişisel hesabınızdan birini takip ettiğinizde, hikayesine baktığınızda ya da yorum attığınızda kim olduğunuz anlaşılacağı için stalk hesapları kullanılmaktadır. Stalk hesabı kullananların çoğunlukla anonim bir kullanıcı adı ve profil fotoğrafı tercih ettikleri bilinmektedir. Ayrıca yalnızca stalkladıkları kişileri takip ederler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.