İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk

0 367

İnstagram gizlilik hesap görme apk uygulamaları en merak edilen uygulamalar içerisinde yer alıyor. Kullanıcıların en fazla merak ettiği hesabı yani profilleri dışarıya kapatmış olan kişileri görmek isteyen kişiler İnstagram gizli hesap görme uygulamaları kullanmaktadırlar. İnstagram günümüzde popüler sosyal medya araçları haline geldi ve bununla beraber uygulamada yapılan özelleştirmelerle birlikte İnstagram gizli hesap yapma özelliği getirdi. İnstagram gizlilik hesap görme apk

İnstagram gizlilik hesap görme apk
İnstagram gizlilik hesap görme apk

İnstagram gizli hesapları görmek sanıldığı kadar kolay değildir ve bununla beraber bazı uygulamalar kullanıcı hesap ile şifre isteyebilmektedir. Bu sebeple tüm sorunluluk sizlere aittir, eğer güvenilirlik konusunda şüpheniz varsa sahte bir hesap açarak uygulamaları deneyebilirsiniz.

İnstagram’da Kapalı Hesapları Görme Sitesi Ücretsiz

İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz olarak bulunmaktadır. Belirtilen uygulamaları Google Play veya İOS gibi uygulamalardan indirebilirsiniz. Bu uygulamalardan biri Scout olmaktadır ve kapalı hesapları gösterme açısından en iyi uygulamaların başında gelmektedir. Hem android hem de İOS için bulunan bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Farklı bir uygulama olan İnstagram gizlilik hesap görme Postegro bilinen en popüler ikinci uygulamalardan biridir. Postegro uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi gizli hesapları görebilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirin ve kurun sonrasında İnstagram gizli hesapları görebilirsiniz.

İnstagram gizlilik hesap görme apk

İnstagram Kapalı Profil Görme Hilesi

Kapalı profil görme uygulamalarından olan Lili uygulaması genel olarak Postegro uygulaması ile yarışan bir uygulama olmaktadır İnstagram kapalı profil görme hilesi adı altında bulunan bu programla birlikte güvenli olarak profilleri görüntüleyebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kurabilir ve açabilirsiniz, son olarak görmek istediğiniz profilin üstüne gelip dokunmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında Lili uygulamasının özellikleri,

  • Lili uygulamasını indirin ve kullanıcıları rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • İndirmek istediğiniz video ve fotoğrafı kolaylıkla listeleyin.
  • Hikayeleri kayıt edebilir ve hikâyeleri depolamaya indirebilirsiniz.
  • Hikayeleri direkt olarak telefonunuza indirebilir sonrasında hem İnstagram hikayeleri hem de videoları indirebilirsiniz.

Kısaca İnstagram profil görme uygulamaları ile görmek istediğiniz kişilerin kapalı hesaplarını görebilirsiniz. Fakat uygulamalarda giriş yapmanız istenebilir bu sebeple öncelikle sahte bir hesap ile uygulamayı deneyin. Uygulamaların hiçbir garantisi bulunmaz ve tamamen sorumluluk sizlere ait olmaktadır bu sebeple İnstagram gizlilik hesaplarını görüntülerken dikkatli olmanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.