İnstagram Hikaye Görüldü Hilesi

0 284

İnstagram hikaye görüldü hilesi nasıl yapılır? İnstagram’ın geliştirmiş olduğu hikaye özelliği 24 saat boyunca fotoğraf ve video içerikleri yayınlamak için kullanılmaktadır. İnstagram’da yüksek etkileşim almak isteyen kullanıcıların İnstagram hikaye görüldü hilesi ya da görüntülenme hilesi kullandığı bilinmektedir.

Bu hile işlemi için belli sitelerde hizmet sağlanmaktadır. İnstagram hikaye izlenme işlemi için tek yapmanız gereken güvenli bir site bulmaktır. Burada İnstagram kullanıcı adınız ve hikayenizde ne kadar izlenme kazanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Böylece site size belli bir ücret ödemesi karşılığında istediğiniz izlenme oranını sağlayacaktır.

İnstagram Hikaye Görüldü Hilesi

İnstagram Hikaye İzlenme Arttırma

İnstagram uygulamasında hikaye izlenmesi kazandırmanın birçok farklı yöntem ve yolu vardır. Bunların arasında ilk tavsiye genellikle düzenli hikaye paylaşımı yapmaktır. Kitlenize uygun olarak sürekli hikaye paylaşmanız ancak dengeli ve yeterli sayıda hikaye içeriğine yer vermeniz gerekir. İnstagram hikaye izlenme arttırma için yapılması gerekenler şunlardır;

  •          Hikaye içeriklerinizi çeşitlendirmek
  •          Soru cevap, anket vb. özelliklerden yararlanmak
  •          Dikkat çekici efektler ve yazılar kullanmak
  •          Hikaye atmanın yanı sıra diğer İnstagram paylaşım özelliklerini de kullanmak
  •          Takipçilerinizin dikkatini çekecek, çeşitli alanlarda içeriklere yer vermek
  •          Etkilet ve hastaglardan yararlanmak

Tüm bu yöntemlerin uygulanması halinde İnstagram hikaye izlenme arttırma durumu söz konusu olacaktır. Artan izlenmenin yanı sıra takipçi arttırmak da mümkündür. Böylece yüksek takipçi ve görüntülenme ile siz de İnstagram’dan para kazanabilirsiniz.

İnstagram Hikaye Görüldü Hilesi

İnstagram Hikaye Görüntülenme Hilesi Ücretsiz

Sosyal medyada çeşitli işlemler için hile yöntemlerine başvurulduğu bilinmektedir. Bunlar arasında İnstagram hikaye görüntülenme hilesi ücretsiz olarak yapılmaktadır. İnstagram’da hikaye izlenmesi arttırmak için ve diğer içeriklerinizde yüksek beğeni, yorum ya da kaydetme işlemleri için etkileşim gruplarına katılmanız önerilmektedir.

Bu gruplarda hikaye izlenme story paylaşımı, gönderi paylaşımı gibi işlemler söz konusu olabilmektedir. Aktiflik sağlamak amacıyla tüm kullanıcılar birbirilerinin içeriklerine göz atar, etkileşim ve keşfete düşmek için beğeni, yorum ve kaydetme işlemleri uygulamaktadır. Yüksek oranda etkileşim alan sayfalar kısa süre içerisinde keşfete düşer. Böylece takipçi artışı meydana gelir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.