İnstagram Toplu Takip Bırakma Sitesi

0 279

İnstagram toplu takip bırakma sitesi dosyaupload.com ile Instagram’daki takipçilerinizi ayıklayabilirsiniz. Instagram’daki takipçilerin teker teker silinmesi kullanıcıların çok zamanını alabiliyor. Zamandan tasarruf yapmak için program ya da çeşitli yazılımlar kullanarak platform üzerindeki takipçilerinizi kolayca silebilirsiniz. Böylelikle İnstagram takip bırakma işlemleri için kullanıcıların teker teker profillerine girmenize de gerek kalmaz.

İnstagram takip bırakma için kullanacağınız herhangi bir uygulama üzerinden hesabınıza giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra takipçilerinizin hepsini silecekseniz komple hepsini seçiniz. Takipçilerinizin hepsini çıkarmayı düşünmüyorsanız o zamanda içlerinden silmeyi düşündüklerinizi hızlıca belirleyiniz. Takibi bırakılacak hesaplar belirlendikten sonra çıkarma işlemlerini tamamlamış olacaksınız. İnstagram toplu takip bırakma sitesi

İnstagram toplu takip bırakma sitesi

İnstagramToplu Takip Bırakma PC

İnstagram toplu takip bırakma PC yöntemi genel olarak çok az kişi tarafından biliniyor. Bunun en büyük sebebi, insanların genellikle Instagram’ı cep telefonu üzerinden kullanmasından kaynaklanıyor.

İnstagram takip bırakma işlemi bilgisayar üzerinden yapılacaksa;

  • Takibi bırakmayı düşündüğünüz hesapları seçiniz.
  • Birkaç eklentiye sahip olunuz. Google üzerinden bulabilirsiniz.

Toplu takipleri, tarayıcı eklentileri aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda toplu olarak takip bırakacağınız zaman kodlardan da yararlanabilirsiniz. Yukarıda sıraladığımız işlemler için sosyal medya araçları üzerinden İnstagram toplu takip bırakma eylemini gerçekleştirebilirsiniz. PC üzerinden kullanabileceğiniz sosyal medya araçlarına; GrowBot, AiGrow gibi uygulamaları örnek verebiliriz.

İnstagramToplu Takip Bırakma Mobil

İnstagram toplu takip bırakma mobil için;

İnstagram toplu takip bırakma sitesi

  • Play Store- Unfollowers,
  • App Store- Cleaner for IG gibi yöntemleri kullanabilirsiniz.

Belirttiğimiz uygulamalar gibi birçok İnstagram toplu takip bırakma uygulamalarının geliştirildiğini söyleyebiliriz. Uygulamalar içerisinden İnstagram hesabınıza ilk giriş yapınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kolayca toplu şekilde Instagram’dan takibi bırakabilirsiniz. Yalnız takipten çıktığınız kişinin hesabı gizliyse, onun paylaşımlarını ve profilini artık göremezsiniz. Takip bırakma işleminden sonra hesaplara bildirim gitmez.

Takibi bıraktığınız kişi ancak takipçi listesine girip kontrol ederse sizin onu takipten çıktığınızı öyle anlayabilir. Hesabı gizli bir kişiyi takipten çıktıysanız onun gönderilerini, profilini görmek için yeniden ona istek göndermeniz gerekiyor.

Yukarıda basit şekilde gerçekleştirebileceğiniz İnstagram toplu takip bırakma yöntemlerinden bahsettik. Fakat siz bu işlemleri daha hızlı gerçekleştirmek için dosyaupload.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.