Kaçak İnternet Nasıl Yapılır?

0 1.602

Kaçak internet nasıl yapılır? İnternet kullanımı hemen her yerde aktif olarak sağlanmaktadır. Ancak günümüzde faturalardaki ani artışlar nedeniyle tıpkı elektrikte olduğu gibi internette de kaça kullanım mümkün müdür sorusu akıllarda yer etmiştir.

İnternet şirketleri evlerde bağlı olan internet bağlantılarını denetim altında tutar ve düzenli olarak faturalandırır. Bu anlamda eve internet bağlamak isteyen bir kişi kaçak şekilde internet kullanamaz. Ancak kaçak internet kullanımı için yapılabilecek en iyi yöntem wifi şifresi kırmaktır.

Kaçak İnternet Nasıl Yapılır

Böylece çevrenizde olan bir kişinin internetini ücretsiz bir şekilde kullanmak mümkündür. Şifre kırma işlemi için birçok kaçak internet uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaları cihazınıza yükleyerek ve çalıştırarak ağlara kolayca bağlanabilirsiniz.

Kaçak İnternet Uygulaması

Kaçak internet uygulaması nasıl kullanılır? Kaçak internet bağlamak isteyen kullanıcılar bu uygulamaları APK yazılım olarak temin edebilirler. Site üzerinden indirme işlemi yapan kullanıcılar yalnızca ağ bağlantısı için wifi özelliğini aktifleştirmelidir.

Sonrasın kaçak internet uygulaması içerisinde ağın şifre çözme özelliği başlatılmaktadır. Daha sonra ağa bağlandığınızda istediğiniz kadar ücretsiz şekilde internete sahip olursunuz. Ancak internet sahibi bağlanan ağı tespit ettiğinde şifre değiştirebilir. Bu durumda dikkatli olmakta fayda vardır. Yüksek oranda kullanımda interneti biriyle paylaştıklarını basitçe anlayabilirler.

Kaçak İnternet Nasıl Yapılır

VPN ile Sınırsız İnternet

VPN ile sınırsız internet nasıl yapılır, VPN ne işe yarar? VPN uygulaması ülkemizde erişime engellenmiş olan siteleri ziyaret etmek ya da belli bir internet sağlayıcısının sınırlı yetkilendirme ve erişimini kaldırmak için kullanılmaktadır. Okullarda sıklıkla uygulanan bu yöntemde VPN etkili olabilmektedir.

Bunun için yapılması gereken basittir. Cihazınızı bağlantı engeli oluşturan wifi ağına bağlayın. Sonrasında VPN uygulamasını aktif hale getirin. Daha sonra ayarlar bölümünden VPN özelliğini DNS ayarlarından değiştirin. İnternet bağlantınız sonrasında kalıcı olarak VPN ile sınırsız internet haline gelecektir.

VPN sistemi aktifleştiğinde ağınız sizi farklı bir ülkenin serverinde göstermektedir. Bu sebeple sitelerin oluşturmuş olduğu konuma bağlı engel ve kısıtlamalar kalkacaktır. Ancak ülkemizde birçok site için erişim engeli ve VPN kullanımı yasaklanmıştır. Bu sebeple IP adresiniz üzerinden oluşabilecek sorunlarda internet kayıtlarınızda VPN kullanımı tespit edilebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.