Mi PC Suite Telefonu Görmüyor

0 775

Mi PC suite telefonu görmüyor, ne yapılabilir? Akıllı telefon teknolojisinin hızla gelişmesiyle birlikte artık telefonların verilerini doğrudan bilgisayara atmak mümkün hale gelmektedir. Xiaomi markasının geliştirmiş olduğu Mi PC süite uygulaması da tam olarak bunun için kullanılmaktadır. Ancak bazı durumlarda Mi PC suite telefonu görmüyor tarzı şikayetler ortaya çıkmaktadır. Bunun olası nedenleri şunlardır;

  • USB bağlantı kablosu sorunu
  • Telefonda oluşan hasar
  • Bilgisayarda oluşan bağlantı sorunu

Tüm bu olası hataların görülmesi halinde çözüm olarak kablo değişimi ya da cihaz kontrolü yapmakta fayda vardır. Genel olarak teknik destek almak da Mi PC Suite telefonu görmüyor şeklinde gelen şikayetler için önerilmektedir.

Mi PC Suite Telefonu Görmüyor

Mi PC Suite Nasıl Kullanılır?

Mi PC süite nasıl kullanılır, özellikleri nelerdir? Mi PC suite kullanıcıların bilgisayar ve telefon arasında bağlantı sağlaması için tercih edilmektedir. Mi PC Suite bağlama işlemi için öncelikle cihazınızın ayarlar kısmından geliştirici seçenekler bölümüne girmeniz gerekmektedir.

Sonrasında burada bulunan USB hata ayıklayıcıyı açtıktan sonra bilgisayarda Mi PC suite uygulamasını açın. Burada karşınıza cihazınız çıkacaktır. Bağlantıyı sağladıktan sonra artık Mi PC suite özelliklerini kullanabilirsiniz. Mi PC suite ile yapılabilecekler şunlardır;

  • Telefon verilerini bilgisayara aktarmak
  • Yedekleme işlemi yapmak
  • İnterneti paylaşmak
  • Güncelleme işlemlerini bilgisayar üzerinden gerçekleştirmek

Tüm bu özellikler ile Mi’nin geliştirmiş olduğu tüm özelliklerden faydalanmak mümkündür. Genellikle internet paylaşımı özelliği wifi bağlantı noktası ile de yapılmaktadır. Yedekleme ve veri aktarımı cihaz hafıza sorunlarına karşı tedbir amacıyla tercih edilebilir ya da fabrika ayarlarına döndürmeden cihazınızdaki içerikleri korumak için tercih edilebilir.

Mi PC Suite Telefonu Görmüyor

Xiaomi Telefon Bilgisayarda Görünmüyor

Xiaomi telefon bilgisayarda görünmüyor ne yapılmalı? Cihazınız bilgisayarda görülmüyorsa ilk yapılması gereken ayarlar bölümünden USB hata ayıklama durumunun kontrolüdür. Eğer hata ayıklama açık değilse bağlantı sorunu ile karşılaşmak mümkündür. Bunun dışında kablo içerisinde oluşan sorunda da kablo değişimi önerilmektedir.

Mi PC Suite Türkçe Yama

Mi PC suite Türkçe yama yüklemesi ile tercih edilmektedir. Bu sayede kullanıcılar uygulama içerisinde kullanımda yabancı dilde kullanım söz konusu olmamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.