Postegro Yerine Gelen Uygulama

0 294

Postegro yerine gelen uygulama bakıldığı zaman genel olarak İnstagram gizli profillere bakma ve gizli profilleri görüntülemeyi sağlamaktadır. Bu tarz uygulamalar özel hayatın gizliliği açısından genel olarak kullanılması yasak uygulamalardır ve sosyal medya uygulamaları da bu kişilere karşı önlemlerini arttırmaktadır. Bu sebeple bu tarz uygulamaları kullanırken orijinal hesabınızı kullanmamanızı öneririz. Postegro yerine gelen uygulama

Postegro uygulaması dışında uygulamalar ve benzeri olan uygulamalar havuz sistemi ile çalışmaktadır. Yani siz bu tarz uygulamalara kayıt olduğunuzda havuza dahil olursunuz ve programlar sizleri ve takip ettiğiniz tüm hesapları tarayarak havuza katar. Bu noktada sizlerin kullanmak istediğiniz uygulamayı takip eden bir kişi veya takipçileri kullanmışsa bu kişilerin profili görünebilmektedir.

Postegro yerine gelen uygulama

Postegro Benzeri Uygulamalar Ücretsiz

Postegro uygulaması dışında eğer İOS işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsanız Postegro benzeri uygulamalar ücretsiz alternatifi olarak Social Ghost, Istory, Profile+, Analyz For İnstagram, InstaBusted gibi uygulamalar kullanılabilmektedir. Android cihazlı olan kişiler için Ghostly, Lili, Followers+, Inslog Reports, StoryLab, Find My Stalker gibi uygulamalar kullanılabilmektedir. Bu tarz uygulamaların özelliklerine bakıldığı zaman,

  • Gizli hesapları arayan kişiler için seçenek olan bu hesaplar İnstagram üzerinde veya belirttikleri diğer uygulamalar konusunda hesapları görüntülediklerini iddia etmektedirler.
  • Postegro uygulaması güncel olarak Google Play ve App Store üzerinde mevcut fakat belirtilen uygulamalar hala mevcut olmayabilir, bu noktada kişiler uygulamaların web sayfaları üzerinden APK indirilebilirler.
  • Postegro benzeri uygulamalar 2021 kullanılırken mutlaka bir fake hesap kullanmanızı öneririz aksi takdirde tehlikeye giren İnstagram hesaplarınız sizlerin sorumluluğu altındadır.

Postegro yerine gelen uygulama

Postegro Yeni Uygulaması

Postegro uygulaması bakıldığı zaman bazı durumlarda hata verebilmektedir. Gece saatleri gibi alanlarda farklı problemlerle karşılaşılabilmektedir. Bu sebeple kişiler Postegro yeni uygulaması var mı diye merak etmektedir. Postegro bu noktada yeni bir uygulama güncellemedi fakat Postegro yerine farklı uygulamalar kullanılabilmektedir.

Bu noktada Lili programı ikinci olarak en bilinen İnstagram benzeri uygulamadır. Lili benzeri uygulamalar ise Lili programının çalışmada zorluk çıkarttığı ve yerine geçtiği uygulamalardır. Bu sebeple birçok uygulama bulunuyor fakat kullanırken hesap güvenliğini düşünmeniz gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.