Sisteme Yüklenen Dosyalar Ne Zaman Silinir?

Sisteme Yüklenen Dosyalar Ne Zaman Silinir?
0 73

Büyük boyutlu dosyaların mail üzerinden transferi mümkün olmuyor. Kişilerin daha büyük boyutlu dosyaları iki sistem arasında transfer edebilmesi için dosya yükleme ve indirme hizmetleri veriliyor. Sisteme yüklenen dosyalar ne zaman silinir? Sistemin hizmetlerinden faydalanmak için üye olan kullanıcıların yükledikleri dosyalar 240 gün sonra indirilmezse siliniyor. Üye olmadan dosya yükleyen kullanıcıların dosyaları ise 180 gün sonra siliniyor.

Dosya Yükleme Güvenilir Mi?

Sisteme yüklenen dosyaları görebilmek için yükleme sonrası kullanıcıya verilen erişim linkini bilmek gerekiyor. Siteyi ziyaret edenler yüklenen dosyaların hiç birisini göremez. Kullanıcılar dosya indirme linkini öğrendiklerinde o link üzerinden dosyaya ulaşabiliyor ve indirme işlemlerini yapabiliyor. Başkaları dosyalara erişim yapamadığı için dosya yükleme işlemleri güvenlidir.

Ne Kadar Dosya Yüklenebilir?

Sisteme dosya yükleme işlemlerinde de kullanıcıların üyelik durumlarına göre farklı kapasite seçenekleri sunuluyor. Üye olmadan ziyaretçi olarak dosya yüklemek isteyenler en fazla 2 GB kapasiteye kadar dosya yükleyebiliyor. Üyeler 3 GB dosya yükleme hakkına ve 30 GB depolama alanını kullanma hakkına sahiptir.

Sisteme Yüklenen Dosyalar Ne Zaman Silinir?
Sisteme Yüklenen Dosyalar Ne Zaman Silinir?

Dosyalar Hangi Durumlarda Silinir?

Güvenilir hizmetler verebilmek için çeşitli kullanım şartları belirlenmiştir. Kullanım şartlarını ihlal eden her türlü dosya anında siliniyor. Ayrıca telif hakkına sahip olabilecek müzik ve video dosyalarında telif hakkı ihlali olduğu görüldüğünde de dosya silme işlemleri hemen yapılıyor.

Kayıt Ol İşlemleri

Siteye üye olmak isteyenler, kayıt ol butonunu seçerek ücretsiz kayıt işlemlerini oluşturabiliyor. Üyelik formunda tüm alanlar eksiksiz doldurulmalıdır. İşlemler ve yaşanan sorunlar hakkında bilgi almak isteyenler, iletişim mail adresi üzerinden destek alarak tüm işlemlerini yapabiliyor. Üye olduktan sonra yüklemiş olduğunuz dosyalar hiç indirilmezse 240 gün silinmede saklanabiliyor. Süre dolduğunda otomatik olarak siliniyor.

Kimler Dosya İndirebilir?

Sisteme yüklenen her dosya için kullanıcıya dosyaya erişim linki verilir. Diğer kullanıcılar yüklenen dosyaya erişebilmek ve indirebilmek için kullanıcıya verilen linki kullanmaları gerekiyor. Dosya transferi yapmak isteyenler, karşı tarafa dosya indirme linkini verir ve kullanıcı bu link ile erişim yaparak kendisine gönderilen dosyayı hemen indirebilir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

esenyurt escort