Soundhound Programı Yükle

Soundhound Programı Yükle
0 172

Dünya çapında geçerli olan ve çok fazla şarkıyı bulabileceğiniz bir dijital medya oynatıcısı bulmak oldukça zor. Ücretsiz olanların reklam içermesi, yeterince şarkı bulunmaması gibi nedenlerden dolayı pek tercih edilmiyorlar. Ücretli olanlarsa yüksek fiyatlarından dolayı tercih nedeni olmuyor. Bu nedenle insanlar kararsız kalıyorlar. Ancak Soundhound programı artık buna bir çözüm bulmaya geliyor. Biz de bu yazımızda Soundhound Programı Yükle konusunu anlatacağız.

Soundhound Programı Nedir?

Dünya’da 300 milyondan fazla defa indirilen popüler müzik uygulaması Soundhound artık Türkiye’de de hizmet veriyor. Dünya çapında yakaladığı başarıyı Türkiye’ye de taşıyan müzik uygulaması sayesinde artık müzik uygulamalarına para dökmeye gerek kalmıyor.

Soundhound Nasıl Bir Program?

SoundHound, bulabileceğiniz en iyi müzik uygulaması olarak gösterilebilir. Turuncu düğmeye tıklayarak şarkıları anında tanımlamak, şarkı sözlerini görmek, paylaşmak, internetten dinlemek, satın almak ya da bildiğiniz, sevdiğiniz ya da henüz yeni keşfettiğiniz sanatçılar hakkında çok daha fazla bilgi edinmeniz mümkün.

Soundhound Programı Yükle
Soundhound Programı Yükle

Soundhound Programı Nasıl İndirilir?

Soundhound programını indirmek için gerekenler bir akıllı telefon olacaktır. Android uyumlu bir akıllı telefonunuz varsa bu uygulamayı indirmeniz mümkündür. Uygulamayı kullanarak her türlü müzik türünde ve istediğiniz şarkıcıya ulaşmak mümkün.

Uygulamayı indirmek için Google Play Store giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra arama kutusuna Soundhound yazıldığı zaman programın adı en üstte çıkacaktır. Buraya tıklayarak “İndir” butonuna basmanız gerekiyor. Daha sonra program indirilecek ve kurulacaktır. Yine Play Store üzerinden programı açarak giriş yapabilirsiniz. Burada giriş işlemlerini tamamladıktan sonra artık şarkı dinlemeye başlayabilirsiniz.

Soundhound Avantajları Nelerdir?

Uygulamanın pek çok avantajı mevcuttur. Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Şarkıları anlık olarak tanımlamak ve şarkı sözleri, video oynatmaları, paylaşımları, yayın akışları görmek ya da satın almak için turuncu butona dokunmak yeterlidir
  • Şarkı sözlerini müzikle eş güdümlü olarak hareket eden şekilde görmek
  • Başkalarının izlediği en iyi videolara göz gezdirmek
  • Sanatçı fotoğrafları ve biyografilerine, albüm çıkış tarihleri ya da müzik grubu bilgilerine ulaşmak

Bu özellikleri sayesinde piyasadaki en iyi müzik oynatıcıları arasında yer almaktadır.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.