Tinder Gold Ücretsiz Yapma

0 2.523

Tinder Gold ücretsiz yapma nasıl olur, Tinder Gold özellikleri nelerdir? İnsanların birbirleriyle tanışmaları için kullanılan Tinder uygulaması oldukça popüler bir mobil uygulamadır. Bu uygulama üzerinde insanlar ile eşleşerek kaydırma yöntemiyle beğendiğiniz insanlar ile sohbet edebilir ve istediğiniz zaman buluşabilirsiniz.

Bu uygulama içerisinde genellikle ek özelliklerden yararlanmak için Tinder Gold özelliği belli bir ücret ödenerek satın alınabilmektedir. Tinder Gold özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

Tinder Gold Ücretsiz Yapma

  • Ücretsiz süper like atma
  • Sınırsız beğeni hakkı
  • Bütün dünya ülkelerinde erişim
  • Beğenenlerle tekrar eşleme
  • Eşleşmeyi geri alma

Tüm bu seçeneklerde Tinder Gold ücretsiz yapma işlemi için 2 seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler Tinder Promosyon kodu kullanımı ve APK indirme olarak bilinmektedir.

Tinder Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Tinder promosyon kodu nasıl kullanılır, nereden alınmaktadır? Tinder üzerinden ödeme işlemi yapmadan kullanılan promosyon kodları çeşitli sitelerde dağıtılmaktadır. Bu sitelerden ücretsiz olarak alınan kodlar Tinder özelliklerini aktifleştirmek adına Tinder Plus ve Tinder Gold gibi seçenekleri açarak kullanım sağlar.

Ayrıca Tinder promosyon kodu çoğunlukla belli süre için aktiflik sağlamaktadır. Bulunan kodların kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu sebeple güvenli bir siteden bu tip kodları kullanmanız önerilir.

Tinder Gold Ücretsiz Yapma

Tinder Ücretsiz Kullanma

Tinder ücretsiz kullanma için en iyi seçeneklerden biri APK yazılım indirmektir. APK yazılım genellikle birçok uygulama ve oyun için tercih edilmektedir. Özellikle de uygulama içi satın alma seçeneği bulunan Premium, Plus benzeri özelliklere sahip olan uygulamaları ücretsiz şekilde çalıştırmak için indirilmektedir. Bu indirme işlemi güvenli olan bir siteden yapılmalıdır. Aksi halde cihazınıza virüs bulaşması ya da veri aktarımı söz konusu olabilmektedir.

Tinder APK sürümü indirildikten sonra Tinder ücretsiz kullanma imkanı sizi bekliyor olacaktır. APK sürümde Tinder Gold ve Tinder Plus özellikleri kalıcı olarak açılmaktadır. Uygulama içi kullanımda tüm beğeni, kaydetme ve seçim özelliklerini doyasıya kullanabilirsiniz.

Ancak bu kullanımlarda dikkatli olmakta fayda vardır. Eğer hesabınız bir spam ya da şikayet alırsa bu durumda ortaya birçok sorun çıkacaktır. Tinder uygulaması üzerinden APK yazılım kullandığınız anlaşılırsa hesabınız kapatılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.