Whatsapp Durumuna Gizlice Bakanları Görmek

0 224

Whatsapp durumuna gizlice bakanları görmek için ne yapılır? Whatsapp insanların ücretsiz şekilde birbirileri ile mesajlaşma, aramak ve görüntülü konuşmak gibi seçeneklerinin bulunduğu Meta şirketinin bir alt yazılım ya da uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinde hikaye ya da durum adı verilen paylaşımlar yapılmaktadır.

Burada insanların attığı durumlara göz atmak mümkündür. 24 saatliğine aktif olan durumlara genelde bakan herkesi öğrenebilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar durumları gizlice bakmak için farklı program ve yazılımlar kullanmaktadır. Whatsapp durumuna gizlice bakanları görmek için siz de farklı programlar kullanabilirsiniz.

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakanları Görmek

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakma Programı

Whatsapp Aero ve Whatsapp Plus adlı ek uygulamaları kullandığınızda Whatsapp durumuna gizlice bakanları görmek mümkün hale gelmektedir. Bu şekilde sizi kimlerin stalkladığını anlayabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp Aero ile kişilerin hesaplarında gizli tuttukları çevrimiçi özelliği, profil fotoğrafları ve çeşitli bilgilere ulaşmakta mümkündür. Bahsedilen bu iki program Whatsapp durumuna gizlice bakma programı olarak bilinmektedir.

Her iki programa da internet üzerinden APK sürümleriyle indirme yapmanız mümkündür. Bu sayede kullanım için hiçbir ücret talebi yaşamazsınız. Whatsapp durumuna gizlice bakma programı olarak bilinen Whatsapp Aero ve Whatsapp Plus uygulamalarının diğer özellikleri ise şunlardır;

  • Silinen mesajları geri getirmek ve okuyabilmek
  • Durum içeriklerinin ve fotoğrafların tarihlerini öğrenmek
  • Whatsapp dosya transfer sınırlarının üzerinde transfer yapabilmek
  • Whatsapp güvenlik ayarlarında şifreleme uygulamak
  • Veri depolama sisteminin olması

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakanları Görmek

Bahsedilen tüm bu özellikler ve daha fazlası için internet üzerinden Whatsapp Aero veya Whatsapp Plus seçeneklerini indirmeyi tercih edebilirsiniz. Kişisel veri güvenliğine aykırı olduğu için bu uygulamaların Play Store ya da App Store’da bulunmadığını unutmayın.

Okundu Bilgisi Kapalıyken Hikayeme Bakanları Görmek

Okundu bilgisi kapalıyken hikayeme bakanları görmek için genellikle farklı yöntemler bulunmaktadır. Kullanıcıların hesabınızda yayınlanan durum ya da hikaye içeriklerine bakması halinde görenlerin bilgileri ve ne zaman gördükleri yazmaktadır. Bunu gizleyenleri bulmak için çeşitli inceleme kodları bulunmaktadır.

Ayrıca bazı sitelerde hikayeme gizlice bakanlar ve stalklayanları bulmak istiyorum şeklinde aramalar yapıldığında Whatsapp bilgilerinizle giriş yaparak gizlice duruma bakanları öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.