Xiaomi Telefonu Bilgisayar Görmüyor

0 205

Xiaomi telefonu bilgisayar görmüyor sorunuyla kullanıcılar zaman zaman karşılaşabiliyor. İnsanlar cep telefonlarını bilgisayara bağlayarak birçok işlem yapabilirler. Xiaomi telefonu bilgisayara bağlamak işlemi sayesinde; Xiaomi telefonu bilgisayar görmüyor

  • Fotoğraf,
  • Video,
  • Veri gibi pek çok dosyayı aktarma yapabilirsiniz.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla piyasaya sunulan Xiaomi markalı cep telefonları da bazen diğer markalarda olduğu gibi sorunlar yaratabiliyor. Geniş ürün yelpazeli Xiaomi cep telefonlar; kullanım ve özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çok çekiyor. Mobil oyunlara özel üretilen modelleriyle oyun severlerden tam not alıyor. Kalite yönünden özellikle kullanıcılarından tam not alan Xiaomi cep telefonları, diğer markalarda olduğu gibi bazen kullanıcılarına sorunlar yaratabiliyor. O sorunların en başındaysa, Xiaomi USB görmüyor geliyor.

Xiaomi telefonu bilgisayar görmüyor

Xiaomi Telefonu Bilgisayara Bağlamak

Xiaomi telefonu bilgisayara bağlamak için bazen birkaç problemle karşılaşabilirsiniz. Xiaomi telefonlardan bilgisayara bağlanılmak istendiğinde kullanıcı bazen birkaç olumsuz durumla karşılaşabiliyor. Xiaomi telefonların bilgisayara bağlanamaması, genellikle dosya aktarım işlemleri esnasında oluyor. Sorunun sebebi bazen küçükken bazense çok büyük olabiliyor. Xiaomi dosya aktarma sorunu ve çözümleri;

  • Bağlantı türünün dosya aktarımı olmamasıdır. Kabloyla bağlantı oluşturup sonrasında telefon ekranınızdaki seçenekler üzerinden aktarım tercihinizi yapabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzu bilgisayarınızla bağlamanızın ardından ekran üzerinde bağlantıya ulaşamayabilirsiniz. Bu durumun yaşanmasında 2 önemli etken vardır. 1. telefonun tamamen kapalı durumda olması, 2.etkense ekranın kapalı olması diyebiliriz. Cihazınız ve ekranınız kapalıysa, telefonunuz veri kesinlikle aktarma yapamaz.
  • Xiaomi dosya aktarma sorunu aynı zamanda USB kablosunun arızalı olmasıyla da alakalı olabiliyor. Başka cihazlarda USB kablosunu deneyip, arızalandığını ya da arızalanmadığını açık şekilde öğrenebilirsiniz.

Xiaomi telefonu bilgisayar görmüyor

Xiaomi PC Suite Bağlanmıyor

Xiaomi PC Suite bağlanmıyor sorununun kaynağını öğrenmek için hataların kaynaklandığı noktaları çok iyi bilmek gerekiyor. Kaynağını öğrendikten sonra sorunu halletmek çok kolaydır. Kabloların bütün olup olmadıklarını mutlaka kontrol ediniz. Aynı zamanda kabloların orijinal olması da hayati önem taşıyor.

Xiaomi PC Suite bağlanmıyor sorununda; kalitesiz kablolar ve USB arayüz hataları gibi durumlarda önemli rol oynuyor. Tüm bu sorunların olup olmadığını kontrol etmek için başka bir bilgisayar kullanmanızı öneriyoruz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.